دوره فرا ادمین اینستاگرام

 • فرا ادمین اینستاگرام، دوره متفاوت و کاربردی!

  یکی دیگر از پولسازترین حرفه های امروزی که به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارد، ادمینینگ است! محبوبیت این حرفه با توجه به اهمیت فعالیت متداوم در شبکه های اجتماعی روز به روز بیشتر شده و افراد زیادی به سمت آن کشیده می شوند. به طوری که شما می توانید به صورت همزمان در چندین حساب اجتماعی فعالیت کرده و در کم ترین زمان به درآمدهای بالای 50 میلیون برسید! 

  برای شروع به کسب درآمد از طریق ادمینی، علاوه بر خلاقیت و نظم، آشنایی و نحوه کار با الگوریتم های جست و جو کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در دوره فرا ادمین اینستاگرام آکادمی آترو به صورت حرفه ای مورد بحث و بررسی قرار داده شده است. پس اگر شما هم هنوز، از آن دسته افرادی هستید که تصور می کنید کسب درآمد از اینستاگرام آسان است، سخت در اشتباهید! زیرا آموزش شرط اول این راه است!

  دوره فرا ادمینی اینستاگرام آکادمی آترو، بر تمام مباحث آماده سازی زیرساخت پیج، نحوه فعالیت، مارکتینگ کردن متناسب با پیج، موبایل گرافی، تدوین با گوشی، نحوه استوری و پست گذاری اصولی، کپشن گذاری، الگوریتم های اینستاگرام و ... تمرکز دارد. بنابراین پس از اتمام دوره به راحتی می توانید در این بازار داغ ادمینی اینستاگرام هنر خودتان را به رخ بکشید!
  جزئیات   دوره
  گواهی
  ندارد
  سطح دوره
  حرفه‌ای
  زبان دوره
  فارسی
  تعداد دوره
  0
  دسته
  آموزش برنامه نویسی
  زیر نویس
  دارد
  تعداد فایل
  0
  نوع دوره
  آنلاین
  نوع دسترسی
  نامحدود
 • استاد

  تعداد هنرجویان
  0
  تعداد درس
  1
  همه ی دوره های استاد
  نتایج بیشتر
 • 5 از 5
  از مجموع 0 نظر
  نتایج بیشتر
افزودن به سبد خرید
  قیمت :
  در حال آماده سازی
  شماره تماس: 04136569852
  امتیاز دوره
  100% (1)
play