اکنون به یک شرکت وابسته
تبدیل شوید و درآمد کسب کنید !!

کسب و کار آنلاین در دنیای امروزی به سرعت در حال رشد است. یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد اضافی، تبدیل شدن به یک شرکت وابسته است. شما میتوانید همین امروز،با همکاری در فروش دوره های آکادمی ما، تبدیل به یک شرکت وابسته بشوید تا به درآمد بالایی برسید!

ثبت نام رایگان
میزان رضایت
بدون نیاز به هزینه
درصد دریافتی
4 درصد
از هر فروش
تبلیغات آسان
اطلاع رسانی
فقط در چند دقیق
play

آموزش مربوط به
افیلیت مارکتینگ آکادمی آترو

آموزش این دوره توسط مربیان و اساتید کاربلد و با تجربه ی آکادمی معتبر آترو ارائه میشود که در این دوره آموزشی، به صورت کامل و جامع در زمینه افیلیت مارکتینگ توضیح داده شده است.

ساده ترین روش درآمد زایی در
کمتر از 4 دقیقه !!

افیلیت مارکتینگ؛ سریع‌ترین راه درآمدزایی آنلاین با افیلیت مارکتینگ، می‌تونید تو کمتر از 4 دقیقه شروع به کسب درآمد کنید! چجوری؟ با پیدا کردن هدف های مناسب و استفاده از تکنیک‌های قدرتمند بازاریابی محتوا، دوره مارو را به مخاطبای خودتون معرفی کنید. هر بار که فروشی انجام میشه، به عنوان افیلیت درصد خودتون رو دریافت میکنید. پس اگه به دنبال یه راه سریع و آسون برای کسب درآمد اینترنتی هستید، افیلیت مارکتینگ گزینه ایده آلی برای شماست. برای آموزش جامع این روش، به آکادمی آترو مراجعه کنید.
ثبت نام
20 دقیقه
تایید حساب کاربری
3 دقیقه
لاگین
25 دقیقه
تست و بررسی
26 دقیقه

در فروش این دوره ها همکار ما باشید

برای شروع افیلیت، دوره های مارا از قسمت «دوره های آموزشی» مشاهده کرده، و دوره‌ ای طبق سلیقه خود انتخاب کرده و در فروش آن سهیم شوید!

آموزش های مربوط به افیلیت مارکتینگ

افیلیت مارکتینگ روشی فوق العاده برای کسب درآمد، بدون سرمایه اولیه این کار کاملا آنلاین است و شما نه با فروشنده و نه محصول و نه حتی خریدار ارتباطی نخواهید داشت! فقط و فقط توسط لینک اختصاصی خودتان ،محصولات مارا به فروش رسانده و درصد خود را دریافت خواهید کرد!

افیلیت مارکتینگ چیست ؟

افیلیت مارکتینگ چیست ؟

افیلیت مارکتینگ یک روش بازاریابی است که در آن: شرکت‌ها به افراد یا کسب و کارهای دیگر (به عنوان "افیلیت") اجازه می‌دهند تا محصولات یا خدمات آنها را بفروشند. افیلیت‌ها در ازای هر فروشی که انجام می‌دهند، کمیسیون دریافت می‌کنند. این امر باعث می‌شود که افیلیت‌ها انگیزه داشته باشند تا محصولات شرکت را به خوبی بازاریابی و ترویج کنند. برای شرکت‌ها، افیلیت مارکتینگ یک راه مقرون به صرفه و موثر برای گسترش دامنه بازاریابی و فروش محصولات است. به طور کلی، افیلیت مارکتینگ یک مدل همکاری است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد از یک شبکه گسترده افیلیت‌ها برای فروش محصولات خود استفاده کنند.

آیا افیلیت مارکتینگ برای همه کسب و کارها مناسب است؟

اینکه آیا این روش بازاریابی برای یک کسب و کار مناسب است یا خیر، به عوامل مختلفی بستگی دارد: نوع محصول یا خدمات: افیلیت مارکتینگ برای محصولات و خدمات آنلاین و دیجیتالی مناسب تر است، زیرا قابل ارائه از طریق اینترنت هستند. قیمت محصول: هرچه قیمت محصول بالاتر باشد، افیلیت مارکتینگ مناسب‌تر است، زیرا درصد افیلیت‌ها بیشتر خواهد بود. رقابت در بازار: اگر بازار پر رقابت باشد، افیلیت مارکتینگ می‌تواند به افزایش دامنه بازاریابی کمک کند. بنابراین برای تعیین مناسب بودن افیلیت مارکتینگ، باید ویژگی‌های کسب و کار، محصولات و بازار را در نظر گرفت. برای بیشتر کسب و کارهای امروزی که به صورت آنلاین هستند این روش کارآمدتر است
آیا افیلیت مارکتینگ برای همه کسب و کارها مناسب است؟

سوالات متداول

توضیحات سوالات متداول

تعهد و مشارکت افیلیت‌ها ، رقابت فزاینده در بازار افیلیت مارکتینگ ، ناکارآمدی برخی افیلیت‌ها در جذب مشتری ، نظارت و مدیریت برنامه افیلیت مارکتینگ
میزان درصد معمولاً بین 2 تا 4 درصد فروش است این میزان بستگی به نوع محصول، رقابت در بازار و سایر عوامل دارد
انتخاب محصولات یا خدمات مرتبط با حوزه تخصصی خود ، تولید محتوای با کیفیت و مفید برای مخاطبان ، بازاریابی فعال ،پیگیری و تحلیل عملکرد برای بهبود مستمر