آموزش جامع میکاپ صورت: خودآرایی با تکنیک الگو خوانی

 • دوره جامع میکاپ صورت را با تکنیک الگو خوانی از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید.

  آیا از آرایش معمولی خود خسته شده اید که احساس می کنید پیش پا افتاده و بی ظرافت است؟ آیا رویای خلق ظاهرهای بی عیب و نقصی را دارید که سرها را برمی انگیزد و باعث می شود احساس کنید یک الهه تمام عیار هستید؟ پس وقت آن است که بازی آرایش خود را با دوره آموزش میکاپ ارتقا دهید.

  آموزش میکاپ صورت از مبتدی تا پیشرفته

  چه یک فرد مبتدی در آرایش یا یک فرد حرفه ای باتجربه باشید، همیشه چیز جدیدی برای یادگیری در دنیای هنر آرایش وجود دارد. آموزش میکاپ از تسلط بر خط چشم بالدار کامل گرفته تا تکمیل هنر کانتورینگ، به شما کمک می کند تا مهارت های خود را تیز کنید و آرایشگر درونی خود را آزاد کنید.

  یکی از بهترین چیزها در دوره آموزش میکاپ این است که کاملاً با نیازها و سطح مهارت شما قابل تنظیم است. اگر تازه شروع کرده اید، می توانید اصول اولیه مراقبت از پوست، تئوری رنگ و تکنیک های آرایش را بیاموزید. اگر پیشرفته‌تر هستید، می‌توانید به موضوعات پیشرفته‌ای مانند آرایش جلوه‌های ویژه و ظاهر آوانگارد بپردازید.

  آموزش میکاپ نه تنها به شما کمک می کند تا تکنیک خود را اصلاح کنید، بلکه به شما انگیزه می دهد تا خلاق شوید و ظاهر جدید را تجربه کنید. چه به دنبال تجدید آرایش روزمره خود باشید و چه در یک رویداد خاص، تسلط بر هنر آرایش می تواند دنیایی از امکانات را به شما باز کند.

  پس چرا صبر کنیم؟ با آموزش میکاپ وارد دنیای هنر آرایش شوید و همین امروز شروع به آزادسازی آرایشگر درونی خود کنید. چه کسی می داند، ممکن است فقط یک شور و استعداد کاملاً جدیدی را کشف کنید که هرگز نمی دانستید دارید.
  جزئیات   دوره
  گواهی
  ندارد
  سطح دوره
  حرفه‌ای
  زبان دوره
  فارسی
  تعداد درس
  18
  دسته
  میکاپ
  زیر نویس
  دارد
  تعداد فایل
  0
  نوع دوره
  آنلاین
  نوع دسترسی
  نامحدود
  مخاطبین دوره

  خانم ها

 • 5 از 5
  از مجموع 0 نظر
افزودن به سبد خرید
  قیمت :
  4.720.000 تومان
  امتیاز دوره
  100% (4)
 • مدرس دوره:
  ندا عباسی
  تعداد درس
  18
  سطح دوره
  حرفه‌ای
play