آموزش جامع Adobe Illustrator - همراه با پروژه های عملی

 • دوره آموزش جامع Adobe Illustrator

  آیا آماده هستید تا مهارت های طراحی خود را به سطح بعدی ببرید؟ این نرم‌افزار قدرتمند طراحی گرافیکی یکی از اصلی‌ ترین ابزارهای طراحان حرفه‌ای در سراسر جهان است. چه یک مبتدی باشید که به دنبال فرو بردن انگشتان پا در دنیای طراحی هستید یا یک حرفه ای با تجربه که به دنبال بهبود مهارت های خود هستید، Illustrator چیزی برای همه دارد.

  Adobe Illustrator بر مبنا وکتور است و برای ایجاد تصویر سازی و صفحه آرایی پاسخگو تمام نیازهای شما به عنوان یک گرافیست مبتدی و پیشرفته خواهد بود. همچنین این نرم افزار می تواند در زمینه هایی مانند خلق تصاویر، طراحی لوگو، طراحی آیکون، طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی، پارچه سازی، تصاویر طراحی شده در شبکه های اجتماعی، طراحی رابط کاربری و ... به دانش و مهارت های شما بیافزاید.

  در آموزش جامع Adobe Illustrator، ما شما را با زیر و بم Illustrator آشنا می‌کنیم، از اصول ایجاد اشکال و خطوط تا تکنیک‌های پیشرفته‌ تر مانند کار با لایه‌ ها و ایجاد براش‌ های سفارشی. آخر دوره ایلوستریتور، شما به دانش و مهارت های مورد نیاز برای ایجاد طرح های خیره کننده و حرفه ای مجهز خواهید شد.

  آموزش ایلوستریتور از مبتدی تا پیشرفته

  هنگامی که برای اولین بار Illustrator را باز می کنید، به راحتی می توانید از تعداد زیادی ابزار و گزینه های موجود غرق شوید. اما نترسید! ما با شکستن اصول اولیه شروع می‌ کنیم تا بتوانید به زمین از مبتدی تا پیشرفته همه موارد را یاد بگیرید.

  - با فضای کاری آشنا شوید: فضای کاری Illustrator به پنل ها و ابزارهای مختلفی تقسیم می شود که به شما امکان می دهد طرح های خود را ایجاد و دستکاری کنید. برای بررسی پنل های مختلف و آشنایی با عملکرد آنها کمی زمان بگذارید.

  - تسلط بر ابزارها: Illustrator طیف گسترده ای از ابزارها را برای ایجاد و ویرایش اشکال، خطوط و اشیا ارائه می دهد. استفاده از ابزارهایی مانند Pen Tool، Shape Tool و Selection Tool را تمرین کنید تا حسی نسبت به نحوه کار آنها پیدا کنید.

  - در مورد لایه ها بیاموزید: لایه ها یک ویژگی قدرتمند در Illustrator هستند که به شما امکان می دهند عناصر تکی طرح خود را سازماندهی و دستکاری کنید. با نحوه کار لایه ها آشنا شوید و طرح های خود را در لایه های مختلف سازماندهی کنید.

  تکنیک های پیشرفته: طرح های خود را به سطح بعدی ببرید

  هنگامی که بر اصول اولیه تسلط یافتید، زمان آن فرا رسیده که به سراغ تکنیک های پیشرفته تری بروید که به شما کمک می کند طرح های خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.

  - کار با مسیرها و اشکال: Illustrator طیف وسیعی از ابزارهای پیشرفته را برای ایجاد و دستکاری مسیرها و اشکال ارائه می دهد. یاد بگیرید که چگونه از ویژگی هایی مانند Pathfinder و Shape Builder برای ایجاد اشکال و اشیاء پیچیده استفاده کنید.

  - ایجاد براش های سفارشی: Illustrator به شما امکان می دهد براش های سفارشی ایجاد کنید که می توان از آنها برای افزودن بافت ها و جلوه های منحصر به فرد به طرح های خود استفاده کرد. با ایجاد برس های سفارشی آزمایش کنید و ببینید که چگونه می توانند طرح های شما را بهبود بخشند.

  - استفاده از افکت ها و فیلترها: Illustrator طیف وسیعی از افکت ها و فیلترها را ارائه می دهد که می توانند برای افزودن عمق و بعد روی طرح های شما اعمال شوند. با استفاده از افکت هایی مانند Drop Shadow و Gaussian Blur آزمایش کنید تا به طرح های خود ظاهری حرفه ای ببخشید.

  دوره جامع Adobe Illustrator آکادمی آترو همراه با پروژه های عملی، بدون هیچ نیازی به گذراندن دوره های پیشنیاز، در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به سمت استفاده کارآمد از این نرم افزار و خلق تصاویر دیجیتالی بهتر هدایت خواهد کرد. با آموزش های آکادمی آترو همواره یک قدم جلوتر از رقیب باشید!
  جزئیات   دوره
  گواهی
  معتبر بین المللی
  سطح دوره
  جامع
  زبان دوره
  فارسی
  تعداد دوره
  0
  دسته
  گرافیک
  زیر نویس
  دارد
  تعداد فایل
  0
  نوع دوره
  آنلاین
  نوع دسترسی
  نامحدود
 • استاد گرافیست

  تعداد هنرجویان
  0
  تعداد درس
  1
  همه ی دوره های استاد
  نتایج بیشتر
 • 5 از 5
  از مجموع 0 نظر
  نتایج بیشتر
افزودن به سبد خرید
  قیمت :
  در حال آماده سازی
  امتیاز دوره
  100% (1)
play