آرایش اسموکی نیمه روسی برای عروس

 • آرایش عروس به سبک اسموکی نیمه روسی به صورت کامل با متدهای روز دنیا!

  این یک ضرب المثل ثبت نشده است که می گوید هنر میکاپ آرتیست، در آرایش های سبک روسی نمایان می شود! آرایش عروس به سبک اسموکی نیمه روسی با وجود تکنیک های بسیاری که دارد می تواند از جذاب ترین حوزه های آرایش صورت باشد. به همین دلیل است که هر دو دسته از افراد مبتدی و حرفه ای باید برای ارتقا مهارت های خود به فکر یادگیری سبک نیمه روسی باشند.

  دوره آرایش اسموکی نیمه روسی

  این سبک از آرایش صورت، مناسب افرادی است که تمایل به ایجاد تغییرات اساسی همزمان با حفظ زیبایی در چهره خود دارند. اما به طور ویژه راه زیباتر شدن هر آدم نسبت به چهره واقعی خودش حفظ شده و از جلوه های غیر طبیعی اجتناب می شود. به همین دلیل است که تعداد تکنیک های مورد استفاده در این مدل بیشتر از سبک های معمولی بوده و نیاز به آموزش حرفه ای خواهید داشت.

  ما در دوره های آموزشی آترو به روز ترین سرفصل های آرایش اسموکی نیمه روسی را توسط مجرب ترین اساتید بین المللی به اشتراک می گذاریم و به وسیله تمارین کاربردی با پشتیبانی تخصصی، شما را به هدف خود می رسانیم. پس اگر می خواهید که یک میکاپ آرتیست حرفه ای و با اعتماد به نفس باشید، آموزش سبک اسموکی نیمه روسی را همین الان شروع کنید!3
  جزئیات   دوره
  گواهی
  ندارد
  سطح دوره
  جامع
  زبان دوره
  فارسی
  تعداد دوره
  17
  دسته
  زیبایی
  زیر نویس
  دارد
  تعداد فایل
  0
  نوع دوره
  آنلاین
  نوع دسترسی
  نامحدود
 • استاد آرایشگر

  تعداد هنرجویان
  1
  تعداد درس
  3
  همه ی دوره های استاد
  نتایج بیشتر
 • 5 از 5
  از مجموع 0 نظر
  نتایج بیشتر
افزودن به سبد خرید
  قیمت :
  899.000 تومان
  امتیاز دوره
  100% (5)
play